Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Spotkanie z kulturystą- p. Tomaszem Kurowskim

Spotkanie z panem Tomaszem Kurowskim - kulturystą.
Realizacja projektu "Rosnę zdrowo na sportowo" finansowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie "Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej we współpracy z Miejskim Klubem Sportowym "Pilica".

21 listopada 2017 r. gościła u nas kolejna szczególna osobowość sportowa, mianowicie pan Tomasz Kurowski - kulturysta. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się kiedy zaczęła się u pana Tomka pasja do sportu i dlaczego zajął się właśnie sportem siłowym. Opowiedział przedszkolakom jak wyglądają jego przygotowania do zawodów kulturystycznych. Na koniec spotkania zaprezentował swoją sylwetkę demonstrując kilka póz obowiązkowych podczas zawodów kulturystycznych. Droga sportowa to bardzo dobry kierunek do osiągania wymierzonych celów oraz wielka pasja. Jedno jest pewne - sukces wymaga wiele wysiłku, wyrzeczeń oraz samozaparcia.Dziękujemy za spotkanie.