Jesteś tutaj:

e-mail: pp1@bialobrzegi.pl

www.pp1bialobrzegi.szkolnastrona.pl

www.facebook.com/jasimalgosia.bialobrzegi/

Przedszkole nasze usytuowane jest w centrum miasta.Budynek przedszkola otoczony jest dużym ogrodem z nowoczesnym placem zabaw, wyposażonym w atrakcyjne zestawy do zabaw i ćwiczeń, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Przedszkole jest placówką 6-oddziałową. Oddziały mają nazwy zwierząt leśnych: Jeżyki, Wiewiórki, Liski, Zajączki, Sarenki, Niedźwiadki nawiązujące do imienia naszego przedszkola. W oddziałach bawi się, uczy i wychowuje 150 dzieci.

Zapraszamy do naszego przedszkola w godzinach 700 - 1600

Na Wasze dzieci czeka wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz personel pomocniczy. Nasze przedszkole, to kolorowy świat, stworzony tak, by wspierać rozwój dziecka. Zapewniamy wszechstronny i harmonijny rozwój, uwzględniając potrzeby i możliwości  indywidualne dzieci. W naszym przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.

Drodzy Rodzice!

Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko rozwijało się w atmosferze radości i przyjaźni,                           było zadowolone i szczęśliwe - zapraszamy do naszego przedszkola:

OGRÓD

PLAC   ZABAW