Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Gminny konkurs plastyczny pt. "Z jakiej jestem bajki?"

Konkurs zakończony

Na konkurs wpłynęło 72 prace plastyczne z 3 przedszkoli: PSP Sucha oddział przedszkolny, PP Nr2 i PP Nr1

26 kwietnia jury w składzie :

1. Sylwia Chojnacka-Tuzimek

2. Izabela Aderek

3. Anna Kośla

przyznało w każdej kategorii wiekowej trzy miejsca (I, II, III) i wyróżnienie - łącznie nagrodzono 16 prac.

Wręczenie nagród odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 1000 w Publicznym Przedszkolu Nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Zapraszamy do zakładki "wyniki konkursu i galeria"

Znalezione obrazy dla zapytania cliparty bajki  KONKURS DLA PRZEDSZKOLAKÓW   Znalezione obrazy dla zapytania cliparty bajki

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „ Z jakiej jestem bajki”

Koordynatorzy konkursu: Magdalena Dębicka, Agnieszka Chruścińska

Cele:

• kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich
  • rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości
  • rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych
  • budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi.                                                                                                                                           1. Warunki konkursu:
  • Forma pracy –– wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 lub A3 technika dowolną.
  • Na odwrocie pracy prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, tytuł bajki, imię bohatera, adres i telefon kontaktowy, imię i nazwisko opiekuna, oraz czytelny podpis nauczyciela lub osoby prawnej dziecka.  Złożenie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i  wyrażeniem  zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.
  • Prace należy dostarczyć do sekretariatu przedszkolnego w terminie do 20  kwietnia 2016r. lub przesłać na adres: Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi, ul. Targowicka 1, 26-800 Białobrzegi
  • Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 28 kwietnia 2016r.                                                                                                               2. Kryterium oceny:
  • Walory artystyczne i estetyczne
  • Ciekawa interpretacja proponowanej tematyki.
  • Kreatywność, pomysłowość, kompozycja.
  • Samodzielność wykonanej pracy                                                                                                                                                                                             3. Jury:

Prace oceniane będą przez specjalnie powołane, niezależne jury

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 485132650

Serdecznie zapraszamy do udziału!