Rodzinny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa” 2020

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY
KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Organizator konkursu: Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach ul. Targowicka 1, 26-800 Białobrzegi Cele konkursu: - wywoływanie radosnego nastroju spowodowanego zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia - promowanie rodzinnego, wspólnie spędzonego czasu - rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej uczestników - propagowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia - pogłębienie wiedzy na temat symboliki bożonarodzeniowej Warunki udziału w konkursie: 1. Temat: „ Kartka Bożonarodzeniowa” 2. Konkurs odbywa się w kategoriach wiekowych:
  1. 3-4 – latki
  2. 5-6 – latki
3. Technika pracy: technika dowolna (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie itp.)
4. Format pracy: A5, „pocztówkowy”
5. Uczestnik wraz z rodziną może wykonać tylko jedną pracę, nigdzie wcześniej nie publikowaną i nie przedstawianą na innych konkursach. Dostarczone prace nie będą zwracane.
6. Prace zapakowane w kopertę  wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych i klauzulą informacyjną należy dostarczyć do przedszkola i złożyć do skrzynki podawczej w terminie do 14 grudnia 2020 roku.
7. Oceny prac konkursowych dokona Komisja powołana przez organizatora.
8. Kryteria oceniania:
- pomysłowość, kreatywność
- estetyka wykonania pracy
- oryginalność ujęcia tematu
9. Przewidziane są nagrody w każdej kategorii wiekowej, w tym Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień lub miejsc równorzędnych.
10.  Lista Laureatów zostanie ogłoszona  18 grudnia 2020 r. i podana do wiadomości publicznej na stronie internetowej, Facebooku, a autorzy najlepszych prac zostaną powiadomieni przez wychowawców grup.
Organizatorzy konkursu:
Agnieszka Drabik