Spotkanie z Burmistrzem - Panem Adamem Bolkiem

Dnia 22 września w "sportowym duchu" czas spędzały dzieci z PP nr 1 im. Jasia i Małgosi. Naszą placówkę odwiedził Burmistrz M i G, wielki sportowiec - pan Adam Bolek. Spotkanie to odbyło się w ramach realizowanego projektu "Rosnę zdrowo na sportowo" finansowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie "Koalicja dla Młodych" we współpracy z Miejskim Klubem Sportowym "Pilica". Głównym celem było dotarcie do najmłodszego pokolenia, przez sport jako zabawę. Pan Burmistrz zachęcał dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego. Największą frajdą zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek był wspólny trening z gościem oraz możliwośc zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich. Pan Adam przekazał dzieciom wiele cennych rad oraz namawiał do podążania za swoimi pasjami. Być może takie spotkania pozwolą przedszkolakom odkryć w sobie przyszłego zawodnika, trenera, prezesa czy zagorzałego kibica piłki nożnej.